Жовті виділення при вагітності

Автор admin Дата: 13-12-2015, 06:19 Категория: Вагітність і пологи
Жовті виділення при вагітності

Зміст:

 Як правило, майбутні мами дуже лякаються, якщо у них з'являються або посилюються виділення з піхви. Втім, цей страх цілком зрозумілий, адже в деяких випадках виділення - це перша ознака серйозних проблем. Наприклад, вони можуть бути симптомами позаматкової вагітності, передчасного відшарування плаценти, загрози мимовільного переривання вагітності та інших неприємностей. Однак панікувати завчасно не варто. Адже дуже часто вагінальні виділення при вагітності не представляють ніякої небезпеки для розвитку плоду і здоров'я жінки.

Основні типи вагінальних виділень у вагітних

При вагітності у жінок найчастіше спостерігаються кілька типів виділень з піхви. Розглянемо їх докладніше.

Світло-жовті

 Вони нерідко присутні в перші три місяці вагітності. Їх поява пояснюється високим рівнем прогестерону в організмі жінки. Під дією цього гормону посилюється приплив крові до органів малого тазу, що і сприяє появі виділень. Таким чином, цей тип вагінальних виділень є нормою для вагітних жінок - правда, за умови, що вони носять слизовий характер, не мають запаху і не супроводжуються свербінням зовнішніх статевих органів.

Білі або біло-жовті 

 Цей тип виділень, що мають творожистую консистенцію, зазвичай є симптомом кандидозу (молочниці). Нерідко поява подібних виділень супроводжується вираженим свербінням зовнішніх статевих органів. У цьому випадку жінка повинна обов'язково звернутися до лікаря-гінеколога , т. к. не всі препарати для лікування молочниці можна приймати на ранніх термінах вагітності.

Жовті 

 Досить часто у жінок у першому і третьому триместрах вагітності спостерігається підтікання сечі, викликане підвищеним рівнем прогестерону - саме воно і є причиною появи жовтих виділень. У цьому випадку немає жодних підстав для занепокоєння - подібні вагінальні виділення вважаються нормальними.

 Однак якщо виділення жовтого кольору при вагітності поєднуються з свербінням і палінням, які посилюються при сечовипусканні, то відкладати візит до лікаря не варто. У цьому випадку необхідно здати мазок і виключити наявність захворювань, які передаються статевим шляхом, наприклад, гонореї.

Кров'янисті

 Поява кров'яних виділень з піхви - це завжди дуже тривожна ознака, які може бути першим симптомом розпочатого самовільного викидня, відшарування плаценти.

 До того ж, жовто-коричневі виділення при вагітності можуть виникнути у разі, якщо плодове яйце трохи відшаровується від стінки матки. Ось тут зволікати не можна - необхідно терміново звернутися до лікаря!

Темно-жовті

Ці виділення нерідко виникають на тлі запальних процесів статевих органів, викликаних різними збудниками - такий ефект дають, наприклад, стафілококи, кишкова паличка, протей, диплококи та ін Нерідко вони мають різкий, неприємний запах. У більшості випадків інфекція потрапляє в організм жінки ще до вагітності. Тому дуже важливо відповідально ставитися до планування, і ще на цьому етапі обстежитися і вилікувати всі подібні захворювання.

Жовто-зелені 

 Як правило, виділеннями жовто-зеленого відтінку супроводжуються різні інфекційні захворювання - гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, бактеріальний вагіноз і деякі інші. Ці вагінальні виділення зазвичай мають неприємний, а часом навіть різкий запах, іноді в них можна розрізнити прожилки крові. Зазвичай вони супроводжуються вираженим свербінням зовнішніх статевих органів і різзю, палінням при сечовипусканні. Жовто-зелені виділення - це також привід для термінового звернення до лікаря.

Висновок

 Таким чином, тільки світло-жовті і жовті виділення з піхви можуть вважатися нормою під час вагітності. І то, тільки в тому випадку, якщо вони носять слизовий характер, не мають запаху і не супроводжуються свербінням і палінням зовнішніх статевих органів.

 У всіх інших випадках необхідно звернутися до гінеколога для встановлення точної причини їх появи і призначення повноцінного лікування.


Читайте також:
Реклама
Залиште, будь-ласка, свій коментар!

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus