Лисію просто на очах

 Дівчата, звертаюся до вас із запитанням, т.к. в чоловічому співтоваристві мене навряд чи зрозуміють. Мені 27, у мене шевелюра була завжди складовою харизма. Але останнім часом я не просто її втрачаю, я лисію просто на очах - причому якимись шматками - є місця де вже шкіра світиться, а є де все як і раніше добре. На вигляд, звичайно, все сумно. Куди звертаються з такими проблемами?

Категорія: Форум

Почати вам потрібно з лікаря-трихолога. А він вже подивиться і якщо консультації інших лікарів знадобляться - направить ще й до них. Аналізи також розпише. Я здавала біохімію волосся, наприклад. Ви тільки не ведіться на численні косметологічні кабінети з "трихолога" - там буде сидіти дівчинка з утворенням медсестри і їй плювати на причину, їй треба уколи краси подорожче вам продати
Тетяна Ответить
Ну можна зробити таку маску: суміш реп'яхової олії з перцевою настоянкою. Беруться дві столові ложки концентрованої настойки гіркого перцю, попередньо розведені двома столовими ложками кип'яченої води, і змішуються з двома столовими ложками реп'яхової олії.
Суміш ретельно перемішується, і спеціальним пензликом або тампоном наноситься на коріння волосся на одну годину. Якщо буде присутній невелике печіння, не бійтеся, шкіра не постраждає, і шкоди ніякої не буде. Після закінчення процедури ретельно вимийте волосся шампунем в теплій очищеній воді.
Катерина Ответить
Залиште, будь-ласка, свій коментар!

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus