Хлопцю сниться дитина

Ситуація така. Моєму хлопцеві вже вдруге за 3 ночі сняться схожі сни.

Сон 1 - він грає на вулиці з дитиною, дитина кличе його татом, і він сам відчуває що це його дитина. 

Сон 2 - він везе дитину в колясці, теж відчуває що його дитина. може хто знає, що ці сни можуть означати? Відразу кажу-я не вагітна, дітей поки не плануємо.

Категорія: Форум

Можливо ваш молодий чоловік просто підсвідомо хоче дитину. Сни відтворюють те що твориться в голові, можливо що він дивився щось про дітей і чув якусь історію про дітей яка справила на нього таке враження, звідти і сон
Надія Ответить
А чому ви думаєте, що вони повинні щось значити? Просто сон! Можливо він задумувався про дітей.
Мені постійно сняться зомбі))
Олена Ответить
Скільки я не читала про трактування снів, можу сказати одне - якщо сниться щось конкретне (як в даному випадку - дитина), далеко не факт, що підсвідомість кричить безпосередньо про дітей, тут швидше треба шукати переносне значення, наприклад відповідальність, нова подія в житті, або щось ще ... я не фахівець, так що сказати напевно не можна, вже якщо хлопцю так цікаво, нехай до психолога звернеться, це мабуть єдині люди, які можуть допомогти.
Якщо він не думає про дітей і не планує їх насправді, то, може, так дає про себе знати підсвідоме бажання про когось піклуватися, домінувати, самоствердитися, відчувати себе авторитетом? Або, навпаки, страх перед якимись зобов'язаннями, які потрібно на себе брати, якщо дитина у сні як тягар.
Катерина Ответить
Залиште, будь-ласка, свій коментар!

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus