Як прискорити ріст волосся?!

Дівчата, підкажіть, як прискорити ріст волосся???

Категорія: Форум

Знаю, що якщо в шампунь, бальзам або маску додати кілька крапель ефірного масла Бей, то волосся росте десь на 2см. в місяць більше, ніж звичайно .На одне застосування 2-4 краплі цього масла. Воно взагалі йде від випадіння і вважається дуже сильним засобом .. Приймати треба курсами-3 тижні, потім перерва місяці два .. я не пробувала, мене зупинила ціна-фірми Styx. В інтернеті бачила дешевше, іншої фірми, за 80гри., але не замовляла ..))
Юля Кулик Ответить
Я своє волосся загодувала вже всякими масками: димексидні, гірчицею, і з дріжджами, редькою і інші ... Подруга, бачачи мене в черговий чалмі, каже, що скоро там папороть виросте))) почала ще кінським шампунем мити . Не знаю, від чого конкретно, але волосся пожвавилися, блищать. А рости як почало! Перепробувала мільйон усяких засобів, сироваток, шампунів, від дешевих до професійних і дорогих. Але не від одного з них подібного ефекту не спостерігала. Так що я за натуральну косметику!
Моя мама користується коньячним спиртом для росту волосся, результат на обличчя, волосся росте помітно швидше, АЛЕ дайте відповідь пож, хто не будь користувався подібним засобом, чи є побічні ефекти і як з ними боротися ... у мами нічого жахливого не спостерігається.
Наприклад, якщо результат є, а шкіра голови від \ цього сохне ... варто припинити або просто робити на перерв маски???
Катерина Ответить
Я теж намагаюся відростити волосся ... виходить не дуже: (від плечей до лопаток і все: (далі чи я не бачу зростання або вони дійсно не ростуть ...:

Дуже хочу волосся до пояса. масла не хочу використовувати-волосся біля коріння жирні а від масла ще гірше стане-вже кілька разів намагалася за допомогою реп'яхової олії відрощувати-ефекту нуль, а волосся жахливо виглядають
Ірина Ответить
Волосся росте у всіх!
Просто волосся доростають до певної довжини і їм просто стає важко. Волосся починає ламатися, тобто вони ростуть а довгі не додається, тому якщо хочете відростити волосся, то доглядайте за кінчиками, вони вам довжину роблять, а не корні. У кого там коріння жирні так вони не користуються маслом, а ви не Пробував за кінчиками з допомогою олії доглядати .... та й загалі, треба його добре вимивати ... не лінується.
Олена Ответить
у мене зараз просто жахливо волосся випадає, панікую сиджу), думаю може з-а того що режим у організму збився, я працювала добу через дві, іноді майже 2 доби не спала))) купила сьогодні перцівку, от хочу маску спробувати, з реп'яховою олією + бальзам для волосся. а щодо посічених кінців я мажу маслом жожоба, і кремом Бонакур для кінців. краще цього поки нічого не знайшла
Оксана Ответить
Попробуйте збрити волосся,результат помітний на очах
Інна Ответить
Залиште, будь-ласка, свій коментар!

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus