Високий кров'яний тиск, також відоме як гіпертонія, серйозна проблема охорони здоров'я, яка в майбутньому призводить до інфаркту, інсульту та ниркової недостатності. Кров'яний тиск 140/90 і вище вважається високим.

 Випадання волосся є популярною проблемою, як для чоловіків, так і для жінок в сьогоднішній забрудненого навколишнього середовища. Існують новітні технології і продукти, такі як масло, маски для волосся, кондиціонери і т.д.

 Існує різноманітність народних засобів від лупи, які можна використовувати в домашніх умовах і досягти хороших результатів. Ось деякі народні засоби, які ви можете використовувати в домашніх умовах для видалення лупи.

 Про те, що треба їсти моркву, говорили кожному з нас практично з народження. Тому багато хто знає, чим корисна морква - вона знижує ризик розвитку такого складного захворювання очей, як катаракта. Останні медичні дослідження...

 Харчове отруєння не відноситься до захворювань, але характеризується як стан, при якому відбувається інтоксикація організму через потрапляння в кишечник продуктів недоброякісного приготування. У таких продуктах, зазвичай, вже відбувся процес розмноження різних...

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus