Очищення шкіри обличчя (пілінг, скряб, гоммаж)

Автор admin Дата: 13-12-2015, 06:19 Категория: Догляд за тілом
Очищення шкіри обличчя (пілінг, скряб, гоммаж)

Зміст:

 Як ви знаєте, клітини шкіри постійно оновлюються і відмерлі клітини злущуються з її поверхні природним шляхом. Щодня очищаючи шкіру, ми їй у цьому допомагаємо. Однак не завжди цей процес протікає так гладко як хотілося б. Які - то клітини погано злущуються, а пори слабо звільняються від шкірного сала. Ось тут - то і допоможе більш глибоке очищення шкіри , яке слід проводити час від часу. Інакше забиті пори можуть почати запалюватися. А віджилі і своєчасно не видалені клітини можуть привести до раннього старіння шкіри.

 Крім того, шкіра, рятуючись від поганої екології, від несприятливих погодних умов і від сонячних променів, у той час як ви вирішуєте позагоряти, починає затримувати відмерлі клітини, щоб забезпечити собі посилений захист. В результаті роговий шар потовщується, шкіра набуває нездоровий вигляд і сірий відтінок.

 Глибоке очищення це більш складна процедура в порівнянні із звичайним щоденним очищенням. Таку процедуру вам запропонують у будь-якому салоні краси. Залежно від глибини очищення, якщо так можна висловитися, вартість та необхідний час будуть значно коливатися. Але якщо виключити радикальні способи, то глибоке очищення шкіри обличчя можна і навіть потрібно проводити самим в домашніх умовах.

 Глибоке очищення допоможе забути від прищах на обличчі і шиї, отримати здоровий колір обличчя, звузити пори, підтягнути дрібні зморшки, а значить виглядати молодше і симпатичніше.


 

З косметичних засобів, Для глибокого очищення особи застосовуються скраби, пілінги, гомажі і маски. Такі засоби діють цілеспрямовано, вирішуючи ту чи іншу задачу. З їх допомогою видаляють відслужили клітини верхнього шару шкіри, приводять у норму ліпідний баланс (виділення шкірного сала), звужують пори, позбавляють від лущення, роздратування, і ще багато чого.

Пілінг

 Пілінг те ж саме, що ексфоліація - це косметична процедура з видалення, зайвих відмерлих клітин. Назва пішла від англійського слова peel, яке в перекладі означає не що інше як «лущити». Таку ж назву має і частина косметичних засобів, призначених для цієї процедури.

 

 Пілінг був відомий і застосовувався вже в Давньому Єгипті як один із способів очищення шкіри. У Середні століття для цих цілей використовували вино, а винна кислота служила активним компонентом. Його використовували і в Азії вже не одну сотню років. В даний час існує багато способів пілінгу і вибір його залежить від типу шкіри і поставленого завдання.

 

 Більшість із способів пілінгу - це складні процедури, які виконуються тільки професійними лікарями - косметологами з використанням професійних засобів і спеціальної апаратури. Але легкий пілінг можна зробити і самостійно вдома.

  Всі види пілінгу потоншують роговий шар шкіри, допомагають видалити незначні комедони, розширюють пори і розм'якшують шкіру, тому пілінг часто виконують як підготовчий етап для наступних процедур. Пілінг стимулює поділ клітин, і шкіра стає гладкою і світлішає, виглядає молодою і здоровою.

 Поліпшується її активність, вона стає більш чутливою до дії інших косметичних засобів.

 

Після пілінгу шкіру потрібно захищати. Рекомендується глибоке очищення проводити перед тим як хочете зробити маски. Скряб для очищення шкіри обличчя

Скраби

 Скраби - це косметичні засоби, за допомогою яких пілінг робиться механічним способом. У них містяться тверді частинки, які при нанесенні на шкіру, очищають і масажують шкіру. Вони у прямому розумінні вишкрібають мертві клітини. Це ніжна абразивна речовина, дія якої можна порівняти з наждаковим папером.

 

 Скрабів існує безліч. Вони випускаються на різній основі залежно від типу шкіри, для якого вони призначені і відскрібання частинки використовуються найрізноманітніші. Так для жирної і комбінованої шкіри - основа пінлива, кремова форма, для сухої і чутливої ​​- основа у вигляді емульсії, яка містить пом'якшувальні воски та жири, для нормальної шкіри в якості основи використовується легкий гель. Різна основа розрахована на різні ступені очищення

 

 Відлущувальними частинками служать дрібно перемелені сухі водорості, кісточки абрикосів і оливок, шкаралупа яєць і волоських горіхів, кокосова стружка. Прекрасно якщо відлущувальними частинками будуть кісточки оливок, вважається, що вони містять залишки оливкової олії, і будуть одночасно пом'якшувати шкіру.

Скраб наносять на обличчя, особливо на зони підвищеної жирності, масажують протягом пари хвилин, потім змивають.

 

 Скраби існують не тільки для обличчя, але і для тіла. Вони містять частинки тих же речовин, тільки більші.

Гоммаж для очищення обличча

Гоммаж

 Гоммаж - це крем, який застигаючи перетворюється в м'яку плівку. Після застигання її потрібно видалити зі шкіри скачуючи кінчиками пальців. При цьому разом з плівкою видаляються відмерлі клітини шкіри. Ці методи не є механічним пілінгом, і впливають на шкіру більш лекшим способом порівняно з скрабами. Тому більше адресований власницям сухий і чутливої шкіри.

 

 Відлущування відмерлих рогових часток відбувається за рахунок фруктових кислот і ферментів, розм'якшуються віджилі клітини.

 

Використання засобу вимагає досвіду. Наносити гоммаж слід на суху шкіру дуже тонким шаром, інакше його важко буде скачати. Гоммаж, до речі покаже рівень вологості шкіри. Якщо він вбереться, значить, шкіра суха. У цьому випадку потрібно нанести ще трохи засобу. Скочуючись гоммаж намагайтеся не розтягувати шкіру.

Залишки препарату видаляють ватним диском, змоченим у тоніку.

 

 Схожим на гоммаж дією володіють спеціальні очищаючи смужки. На такі очищаючі засоби звичайно нанесений шар в'язкого полімеру, який прилипає до шкіри і при знятті як би «виймає» бруд з пір. Але пори шкіри, насправді, все-таки досить глибокі, тому для повного очищення одних смужок недостатньо. Їх можна використовувати для освіження проблемних зон шкіри, але для лікування вугрового висипу краще все-таки звернутися до косметолога.

На фото - здійснення пілінгу своїми силами

Хімічні пілінги

 Це різні речовини, які розчиняють відмерлі клітини. Розчинниками цих клітин служать фруктові кислоти різної концентрації та ензими. Хімічні пілінги частіше застосовуються у професійній косметології.

 

 Однак сучасна косметика дозволяє зробити легкий хімічний пілінг і в домашніх умовах за допомогою кислотних і ензимних пілінгів. Випускаються у формі крему або гелю, який просто наносять на шкіру, а після нетривалого перебування на шкірі змивають або скачують як маску. Не можна піддавати пілінгу шкіру навколо очей, за винятком молочного. молочний пілінг можна наносити на цю область, тому що цей пілінг є зволожуючим.

 

 Ще одним способом глибокого очищення шкіри є парові ванночки , які застосовують як самостійне очищає засіб, для наступних косметичних процедур. Особливо вони корисні для жирної шкіри. Але з ними не все так просто і поговоримо про них наступного разу більш докладно.
Читайте також:
Реклама
Залиште, будь-ласка, свій коментар!

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus