Грейпфрутовий маски завжди були актуальними і не дарма, адже вони чудово тонізують, вирівнюють колір і робить пружною шкіру обличчя.

 Маски для обличчя з грейпфрута прекрасно підходять для жирної і нормальної шкіри.

 Зелений чай завжди вважався одним з найбільш корисних напоїв для здоров'я і краси. Зелений чай допомагає скинути зайву вагу, покращує зовнішній вигляд шкіри. Крім того, на основі зеленого чаю можна приготувати чудові маски для обличчя, 

 Кефір - це не тільки смачний, корисний і поживний продукт, але і популярний косметичний засіб. Кефір лежить в основі деяких популярних дієт, таких як кефіру-яблучна дієта і дієта Лариси Доліної.


 Правила інтимної гігієни знають всі жінки, але все-таки не кожна підбирає засоби для гігієнічних процедур індивідуально. Багато мотивують це тим, що на даний момент вони нічим не хворіють, тому в цьому немає ніякої необхідності. 

 Як ви знаєте, клітини шкіри постійно оновлюються і відмерлі клітини злущуються з її поверхні природним шляхом. Щодняочищаючи шкіру, ми їй у цьому допомагаємо. Однак не завжди цей процес протікає так гладко як хотілося б.

 Домашні рецепти від випадіння волосся припускають використання недорогих інгредієнтів, частина з яких знаходиться на нашому столі. Для приготування натуральних засобів по догляду за рідким волоссям використовуються: мед, оливкова олія, фрукти...

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus