Як очистити сіль з організму?

Автор admin Дата: 13-12-2015, 06:19 Категория: Корисні поради
Як очистити сіль з організму?

Зміст:

 Сіль необхідна кожній людині для підтримки нормальної життєдіяльності. 
Сіль - хлорид натрію. Навіщо вона потрібна:

 • іон хлору є основним будівельним елементом в утворенні соляної кислоти, без якої неможливо переварювання їжі в шлунку;
 • іони натрію безпосередньо беруть участь у передачі нервових імпульсів. Саме тому багато вчених припускають, що надмірне споживання солі знижує поріг чутливості до болю у людини;
 • без іона натрію неможливе нормальне скорочення м'язових волокон;
 • і багато багато іншого.

 Але вживання фаст-фуду, напівфабрикатів та консервованої продукції призводить до надлишкового скупченню солі в організмі. Плюс ще всі продукти з серії фаст-фуд містять підсилювач смаку, який називається глутамінат натрію і який за походженням є натрієвої сіллю глутамінової кислоти. Це до звичайної солі, яка сьогодні надмірно міститься в продуктах. 
 Середньостатистична людина сьогодні з'їдає 15-20 грам солі. Сучасна людина звикла їсти солоне. Норма споживання солі для здорового балансу складає 1,5 - 2 грами на день (1 чайна ложка солі - це 7-10 грам). Середньостатистична людина сьогодні з'їдає 15-20 грам солі. 
 Надлишок солі в організмі відбивається в першу чергу на водному балансі. Виникають приховані і виражені набряки, тобто організм затримує воду з метою підтримки гомеостазу. 
 Сіль впливає на артеріальний тиск. Дослідники визначили залежність між споживанням солі і середнім артеріальним тиском в популяції окремих народів. Наприклад, індіанці яномами, що проживають в Бразилії, їжу взагалі не солять і гіпертонія в цьому народі абсолютно відсутня. А ось США, найбільші любителі швидкої їжі (чіпсів, гамбургерів і піци), офіційно заявляють про епідемії цієї хвороби. 
 І от коли ситуація з надлишком солі в організмі доходить до критичної точки, лікарі прописують пацієнтам лікарську терапію, завданням якої є виведення надлишків солі з організму. 
 Але сіль можна вивести і природними методами, не заподіявши собі додаткової «побічної» шкоди.

Дані за змістом солі в поширених продуктах харчування:

 • соєвий соус - 1 столова ложка - 902 мг
 • заморожена піца пепероні - 1 порція - 902 мг
 • Гамбургер (buterbrod) - 1 поставляється - 474 мг
 • шинка - 1 скибочка - 373 мг
 • кетчуп - 1 столова ложка - 190 мг
 • білий хліб - 1 шматочок - 170 мг
 • вершкове масло - 1 столова ложка - 82мг

Як вивести сіль з організму

 Вода - це найефективніший спосіб позбавлення від надлишків солі в організмі. Організм користується водою, щоб розбавити з'єднання солі. Тому, чим більше солі входить у ваш повсякденний раціон, тим більше води ви повинні пити, щоб у розчиненому стані вивести надлишок солі через нирки. 
 Воду не потрібно пити рідко і залпом. Пийте її рівномірно протягом усього дня, щоб організм отримував постійний приплив води для повноцінного процесу очищення. Це так називаючи система «крапельного поливу» - ковток кожні пів години. 
Але вода в даній ситуації - це:Обмеження солі в харчуванні

 1. чиста
 2. негазована
 3. не солодка
 4. НЕ кип'ячена.

Рідкий суп або чай - це не вода, це їжа.

Фізичні навантаження

 За допомогою фізичних вправ ми потіємо. З потім організм позбавляється води і мінералів.  При підвищеному рівні солі в організмі за допомогою поту можна втратити її істотну кількість. Інтенсивні фізичні навантаження не менше 30 хвилин на день допомагають значно скоротити кількість солі в організмі. Але тут потрібно пам'ятати про необхідність споживання води, щоб заповнити втрату цілого ряд

у мінералів, що втрачают

ься, з потом.

Обмеження солі в харчуванні

 Спеціальні дієти з низьким вмістом солі - ще один крок до нормалізації рівня цієї речовини в організмі. Тіло людини утримує сіль від 12 до 24 годин, потім вона частково виводиться, але надлишок її як і раніше залишається в організмі. 
 Обмеження солі в харчуванні зводиться до мінімальних показників її добової норми - до 1500 мг (1,5 грама, і триває до тих пір, поки зайва сіль не буде виведена з організму, як правило, це займає до двох діб. Необхідно контролювати споживання солі протягом дня, щоб не допустити її повторного скупчення.

Як вивести сіль з організму

Очищення організму від солей травами

Трави які добре виводять з організму сіль:

 • корінь соняшника
 • хвощ польовий
 • спориш
 • мучниця
 • сабельник болотний.

Трави заварюються і п'ються курсом 10-20 днів.

Сокотерапія

 Це мабуть один з найсильніших способів виведення солей з організму. Сокотерапія - це лікування натуральними свіжовичавленими соками. Для цього курсу звичайно потрібно мати достаточного потужну соковижімалку, оскільки мінімальна кількість соку яке необхідно випити протягом дня - 1 літр. 
 Соки які підійдуть - практично всі: яблучний, морквяний, гарбузовий, апельсиновий ....Свіжовичавлені соки вирішать також проблему заповнення організму рідиною. 
Лікування це не можна назвати дешевим. Для 1 літра соку потрібно 2 кг продукту (в середньому). Хоча якщо врахувати, що це наймогутніший засіб підвищення імунітету і наповнення організму вітамінами.

Природні сечогінні засоби

 На сьогоднішній день існує багато продуктів, що стимулюють виведення солі з організму. Це спаржа, зелені овочі, цибулю і буряк, а також кофеїновмісні напої - чай і кава. 
 При використанні натуральних сечогінних засобів необхідно пити воду, щоб уникнути зневоднення організму. 
Але при використанні цього «методу» потрібно обов'язково:

 • знову таки на кожну чашку кави випивати 2 чашки води;
 • збільшити кількість продуктів які містять калій (курага, морська капуста, родзинки, мигдаль, сочевиця ...)

 Хтось скаже: у мене низький тиск що робити? Думаю, що оскільки кофеїновмісні напої підвищують тиск, але підвищують його штучно, - від ц

Як очистити сіль з організму. Природні сечогінні засоби

ього методу потрібно відмовитися не тільки людям з підвищеним тиском, але і систематично зниженим (тобто діагноз - гіпотонія).

На що звернути увагу?

 Незважаючи на те, що зайва сіль може виводитися з організму природним шляхом, потрібно знати, в яких випадках потрібна медична допомога.

По-перше, консультація лікаря необхідна при хронічній гіпертонії і вираженої затримки води в організмі. У цьому випадку тільки фахівець підбере спеціальну дієту з обмеженням солі. 
По-друге, використовувати діуретикам не слід довше декількох днів. Тому що сечогінні засоби медикаментозного і натурального походження можуть викликати виснаження і зневоднення організму.

 

 «Висушена ж на сонці природним шляхом морська сіль містить сліди морського життя, які забезпечують збереження органічних форм йоду ... Але у продажу велика частина так званої морської солі виробляється промисловим способом, з використання знову таки певних технологічних процесів при виробництві кухонної солі.

 Найкраща і корисна для здоров'я сіль «обробляється» під дією сонця в глиняних або дерев'яних бочках. Її світло-сірий колір свідчить про високий вміст мінеральних речовин і природної вологості. Ця природна сіль містить лише 82% хлориду натрію і  14% корисних макро і мікро елементів »

 

 Корисне відео про сіль, лікування сіллю, різницю між морською і кухонної - від професійного лікаря.

 


Читайте також:
Реклама
Залиште, будь-ласка, свій коментар!

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus