Вітаміни для росту волосся

Автор admin Дата: 13-12-2015, 06:19 Категория: Корисні поради
Вітаміни для росту волосся

 Коли говорять про вітаміни для росту, найчастіше мають на увазі вітаміни, необхідні дітям для нормального формування скелета і підтримки їх ростових процесів. Але ж ми пам'ятаємо, що люди ростуть аж до 23 років, а іноді - і довше, і тому вітаміни для росту потрібні і підліткам, і цілком дорослим молодим людям і дівчатам для того, щоб повністю використовувати свій природний ростовой потенціал.

 

 І саме в процесах росту вітаміни відіграють ключову роль. З їх участю відбувається вироблення відповідних гормонів, забезпечуються мінеральними компонентами, білками і вуглеводами кістки і хрящі, формується м'язова тканина і відбувається повноцінне харчування всього організму, що росте.

 

 До речі, далі ми не говоритимр про ріст м'язової маси або набір ваги - дана стаття присвячена саме зростання у висоту. При цьому ми розглянемо специфіку вітамінів для росту як у дітей, так і у дорослих. Поїхали.

Чотири основні групи

 Головними вітамінами, стимулюючими ростові процеси і забезпечують узгоджену роботу всіх органів при швидкому зростанні, є:

  • Вітамін D, відомий всім прискорювач зростання і помічник у формуванні скелета у дітей. Саме вітамін D забезпечує нормальне забезпечення кісток і хрящів кальцієм, завдяки чому скелет зростає настільки швидко, наскільки це можливо для кожної конкретної людини.
  •  Вітаміни групи В, причому практично всі: В1, В2, В3, В5, В6, В9 і В12. Всі вони беруть участь у тих чи інших реакціях метаболізму і обміну речовин, і всі забезпечують в організмі, що росте присутність необхідних йому білків, жирів, вуглеводів і різних їх похідних.
  • Вітамін А, який бере участь у синтезі білків - головного будівельного матеріалу для всіх тканин організму, головним чином - для зубів, кісток і хрящів.
  • Вітамін С, або аскорбінова кислота. Вона покращує засвоєння багатьох необхідних для росту речовин, зокрема - деяких інших вітамінів. Саме завдяки аскорбину всі речовини, необхідні нашому організму для росту, швидко і максимально повно проходять весь шлях від травного тракту до кожної окремої клітини в скелеті або м'язі.

 Це - головні елементи зростання. Від того, наскільки повно забезпечений ними ваш організм або організм вашої дитини, і буде залежати те, наскільки він реалізує свої ростові можливості. Пам'ятайте: за даними медичних досліджень лише 1-2% людей на Землі виростають рівно настільки, наскільки це закладено в їх генетичному коді. Всі інші недорастают на 5-10 сантиметрів через хвороби в дитинстві, нестачі руху або поганого раціону, в якому не вистачає необхідних вітамінів.

 

 До речі, наведеними чотирма групами вітамінів список речовин, корисних для зростання, не обмежується.

 

 Наприклад, дуже добре позначається на ростових процесах вітамін Е. Захищаючи клітини і тканини від шкідливої ​​дії вільних радикалів, він зменшує кількість ушкоджуваних і відновлюваних клітин. Як результат, з ним організм може витрачати більше енергії саме на зростання, а не на відновлення пошкоджених ділянок тканин.

 

 Також корисні для росту вітаміни К, Н і РР. Хоч вони і не мають такого прямого зв'язку з ростовими процесами, але беруть участь у нормалізації кровообігу, роботи різних тканинних структур і тому сприяють ростовим процесам.


Читайте також:
Реклама
Залиште, будь-ласка, свій коментар!

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus