Заразитися аденовірусної інфекцією можливо тільки від людини. У зовнішньому середовищі цей вірус має високу стійкість. Гострий період захворювання триває протягом двох тижнів, і саме цей час вважається найнебезпечнішим для зараження.

 Геморой - це розширені вени, розташовані в анальному каналі в нижній частині прямої кишки, які можуть досягати хворобливих розмірів, найчастіше за все він розвивається поступово, що характеризується набуханням, запаленням, кровотечею вен заднього проходу і прямої кишки. 

 Під терміном гіпергідроз або підвищена пітливість увазі високий рівень потовиділення. При цьому стані людина відчуває неприємні відчуття, коли крапельки поту постійно стікають з пахвовій западини. Даний стан вважається патологічним, тому що фізіологічно подібні...

 Сам термін гонорея, або ж інша народна назва трипер, широко відомий серед населення. Чого не можна сказати про ознаки гонореї. І це не дивно, адже, по суті, ознаки зараження гонореєю особливо нічим не відрізняються від інших статевих інфекцій.

 Дуже багатьом батькам знайома така проблема, як нетримання сечі у сні у малюка. Мокрі штанці, матрац і простирадло, часті переодягання та зміна білизни - процедура, звичайно ж, не дуже приємна. При цьому подвійно прикро, коли малюк давно вийшов з віку..

Еритремія або хвороба Вакеза - це мієлопроліферативні захворювання, що протікає у формі хронічного доброякісного лейкозу. Під час розвитку даного захворювання в крові пацієнта збільшується кількість еритроцитів, нейтрофільних лейкоцитів і тромбоцитів. 

 Щитовидна залоза продукує ряд гормонів, необхідних для нормального і здорового функціонування всього людського організму. Ці речовини відповідають за обмінні процеси, роботу внутрішніх органів, сечостатевої системи і стан шкіри.

 Слово «карієс» викликає здригання, як у дітей, так і у дорослих, адже ті, хто хоч раз лікував це захворювання, розуміють, що приємного в ньому мало. Але якщо задуматися - карієс можна абсолютно безболісно лікувати на ранніх стадіях, адже сучасним стоматологом на допомогу прийшли...

Ожиріння досить небезпечна хвороба, яка може призвести до розвитку багатьох захворювань, а також до ранньої смерті. Причин ожиріння може бути маса, однак серед усього безлічі можна виділити декілька найбільш часто зустрічаються.

 

 Одним з поширених неврологічних діагнозів є всім нам відомий радикуліт. Його симптоми ні з чим не сплутаєш. Ось прийшла бабулечка з паличкою. Або чоловік у повному розквіті сил, одне плече вище іншого, ледве пересувається від болю. Теж радикуліт.

 Захворювання цукровий діабет викликає безліч питань .Поставлено діагноз. Як жити з діабетом? Кожному в першу чергу, коли з'являється будь-яка болячка на думку питання: звідки, чому?

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus