Схуднути за допомогою активованого вугілля? Можна!

Автор admin Дата: 13-12-2015, 06:19 Категория: Дієти
Схуднути за допомогою активованого вугілля? Можна!

Зміст:

 За допомогою активованого вугілля можна схуднути на 5 кілограм за 10 днів. Не вірите? А між тим, цей спосіб схуднення знову став дуже популярний. Знову, тому, що пік популярності активованого вугілля був років десять тому. Але потім, дієта Дюка  і гречана дієта витіснили активоване вугілля з популярних методів схуднення. Привабливості такому способу скинути зайві кілограми додає дешевизна активованого вугілля і нескладність самого методу.

Протипоказання:

 Виразка шлунка, дванадцятипалої кишки, кишечника, коліт, кровотечі з ШКТ. Не рекомендується при хронічних запорах, низькому артеріальному тиску.

Метод:

 Приймається 1 таблетка активованого вугілля на 10 кг ваги три рази на день перед їжею, вживається протягом 10 днів. Або ж беруть по 3-4 таблетки перед їжею, ті ж 10 днів. 
 В обох варіантах вугілля потрібно запивати склянкою води без газу. 
 Активоване вугілля іноді заміняють сорбекс або «Білим вугіллям». Трохи змінюється дозування, але суть методу схуднення залишається тимже.

Що це дає?

 Організм очищається від шлаків, токсинів, активоване вугілля адсорбує жир, покращує обмін речовин. Попутно чиститься печінку, що допомагає позбутися алергії вилікувати цироз печінки.

А що насправді?

 Активоване вугілля ентерособент з усіма його позитивними і негативними якостями. Сорбекс, по суті, той же активоване вугілля, тільки в десять разів дорожче. «Біле вугілля» звичайний діоксид кремнію, ентеросорбент зі схожими характеристиками, але знову-таки, коштує набагато дорожче. 
 Так само, як і інші сорбенти, активоване вугілля адсорбує і жири. Не повністю, але адсорбує. На подібному ефекті, заснована дія різного роду БАДів, правда активоване вугілля коштує набагато дешевше. 
 Другий аспект впливу, активоване вугілля, випитий натщесерце, притупляє відчуття голоду, і уповільнює перистальтику кишечника. Тобто попросту знижує апетит. І це теж сприяє схудненню.

 Загалом, схуднути за допомогою активованого вугілля можна. З приводу 5 кг за 10 днів не факт, але кілька кілограмів скинути вийде. Однак, як завжди є й тіньові сторони. 

  • Уповільнення перистальтики призведе до запорів. 
  • Вугілля адсорбує все. Токсини, вітаміни, ферменти, амінокислоти. Крім шлаків, тому, що ніяких шлаків в організмі немає. 
  • Активоване вугілля травмує стінки кишечника. 

 10 днів звичайно ні до яких серйозних наслідків не призведуть, але довше продовжувати прийом вугілля не варто, власне як і часто практикувати схуднення за допомогою цього препарату. Слід так само врахувати, що активоване вугілля знижує ефективність лікарських препаратів. Загалом кількість мінусів трохи перевищує кількість плюсів. Вибір як завжди за вами.


Читайте також:
Реклама
Якщо великий тиск
лілі Ответить
Залиште, будь-ласка, свій коментар!

Меню

Реклама

Приєднуйтеся до нас

Система Orphus