Як прискорити ріст волосся?!

Геморой
01.12.2015
Иктерогеморрагический лептоспироз (болезнь Васильева-Вейля)
27.01.2016

Дівчата, підкажіть, як прискорити ріст волосся???

Дівчата, підкажіть, як прискорити ріст волосся???

5 Комментарии

 1. Юля:

  Я своє волосся загодувала вже всякими масками: димексидні, гірчицею, і з дріжджами, редькою і інші … Подруга, бачачи мене в черговий чалмі, каже, що скоро там папороть виросте))) почала ще кінським шампунем мити . Не знаю, від чого конкретно, але волосся пожвавилися, блищать. А рости як почало! Перепробувала мільйон усяких засобів, сироваток, шампунів, від дешевих до професійних і дорогих. Але не від одного з них подібного ефекту не спостерігала. Так що я за натуральну косметику!

 2. Катерина:

  Моя мама користується коньячним спиртом для росту волосся, результат на обличчя, волосся росте помітно швидше, АЛЕ дайте відповідь пож, хто не будь користувався подібним засобом, чи є побічні ефекти і як з ними боротися … у мами нічого жахливого не спостерігається.
  Наприклад, якщо результат є, а шкіра голови від \\ цього сохне … варто припинити або просто робити на перерв маски???

 3. Ірина:

  Я теж намагаюся відростити волосся … виходить не дуже: (від плечей до лопаток і все: (далі чи я не бачу зростання або вони дійсно не ростуть …:

  Дуже хочу волосся до пояса. масла не хочу використовувати-волосся біля коріння жирні а від масла ще гірше стане-вже кілька разів намагалася за допомогою реп'яхової олії відрощувати-ефекту нуль, а волосся жахливо виглядають

 4. Олена:

  Волосся росте у всіх!
  Просто волосся доростають до певної довжини і їм просто стає важко. Волосся починає ламатися, тобто вони ростуть а довгі не додається, тому якщо хочете відростити волосся, то доглядайте за кінчиками, вони вам довжину роблять, а не корні. У кого там коріння жирні так вони не користуються маслом, а ви не Пробував за кінчиками з допомогою олії доглядати …. та й загалі, треба його добре вимивати … не лінується.

 5. Оксана:

  у мене зараз просто жахливо волосся випадає, панікую сиджу), думаю може з-а того що режим у організму збився, я працювала добу через дві, іноді майже 2 доби не спала))) купила сьогодні перцівку, от хочу маску спробувати, з реп'яховою олією + бальзам для волосся. а щодо посічених кінців я мажу маслом жожоба, і кремом Бонакур для кінців. краще цього поки нічого не знайшла

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.