Маски для обличчя з грейпфрута

Геморой
01.12.2015
Иктерогеморрагический лептоспироз (болезнь Васильева-Вейля)
27.01.2016

 Грейпфрутовий маски завжди були актуальними і не дарма, адже вони чудово тонізують, вирівнюють колір і робить пружною шкіру обличчя.

 Маски для обличчя з грейпфрута прекрасно підходять для жирної і нормальної шкіри.

 Грейпфрутовий маски завжди були актуальними і не дарма, адже вони чудово тонізують, вирівнюють колір і робить пружною шкіру обличчя.

 Маски для обличчя з грейпфрута прекрасно підходять для жирної і нормальної шкіри, що в’яне і старіючої шкіри також, грейпфрут використовуються в косметиці для підлітків, адже він допомагає позбутися вугрів і прищів на обличчі.

 Якщо ви використовуєте маску з метою профілактики зморшок або ж позбавлення від мімічних зморшок слід використовувати дану маску: одна столова ложка подрібнених пластівців змішується з однією столовою ложкою кефіру і однією ложкою грейпфрутового соку. Одержаний склад потрібно перемішати і нанести на шкіру обличчя. Робити день через день.

 Для жирної та пористої шкіри можна робити таку маску: три столові ложки свіжовіджатого соку одного плода грейпфрута додати в пшеничну або кукурудзяну муку. Маска повинна вийти схожою на кашу. Наноситься на обличчя на двадцять хвилин два рази на тиждень.

 Якщо у вас зів’яла шкіра обличчя вам відмінно підійде така маска: одна чайна ложка грейпфрутового соку змішана з двома ст. ложками меду і половиною склянки нежирної сметани. Все це потрібно добре перемішати і нанести на шкіру обличчя на тридцять хвилин. Бажано змивати дану маску холодним зеленим чаєм і після протерти шкіру кубиком льоду.

 Маски з грейпфрута досить ефективні і дуже легкі у виготовленні, тому це прекрасний спосіб підтримувати красу та здоров’я своєї шкіри.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.